Мамо, я дякую, що ти у мене є!
Пишаюся й захоплююся я тобою і усім, що робиш!
Я Богу дякую, що сили і здоров‘я він тобі дає!
Й прошу у нього захисту, підтримки для тебе і ще багато довгих сонячних щасливих років,
які своєю доротою ти заробиш!
Люблю тебе і хочу завжди мать,
Підтримувати, берегти і піклуватись
І мати змогу просто обійнять,
й ділитися з тобою всім чи просто мовчки разом чимсь займатись.
Я є щаслива, бо маю тебе,
Мою підтримку, берегиню і мій тихий і надійний спокій!
Ти - небо, сонце і непереможний світлий і прекрасний лев,
Найкращий в світі, повний мудрості, добра,ідей і подарунків десь захованих із усіх боків!
Я дякую мільйон разів тобі, що я живу, за все, чому мене навчила і за все, що маю!
Й бажаю втілення усіх бажань твоїх і мрій,
І чути як душа твоя від щастя й радості співає!